logotyp
Login
Robers - osvětlení historických budov
8 - (11)
Robers - osvětlení historických budov

Osvětlení veřejných a historických budov

Osvětlení veřejných a historických budov

Osvětlení veřejných a historických budov by mělo být nejen funkční a praktické, ale také reprezentativní. Osvětlení Robers je nadčasovou variantou pro moderní veřejné budovy i starší budovy s historickou hodnotou. Rozsviťte zámky, hrady, radniční budovy, a muzea stylovými závěsnými světly Robers.

Nástěnná ručně kovaná svítidla Robers mohou lemovat zdi a rozsvěcovat chodby historických budov, v nichž by klasická moderní svítidla působila jako kýč. Robers je tradiční značka, kterou ocení současné i budoucí generace. Objednejte si luxusní světla Robers.

Každá země se pyšní řadou historických objektů. Originály dobových světel zámeckých sídel, hradů a pevností se však dochovali v omezeném množství. Původní svítidla jsou mnohdy poškozena, či nesplňují nové bezpečnostní normy. Svítidla Robers lze zhotovit v původním designu, kvalita materiálu a poctivé řemeslné zpracování zajistí, že svítidla budou k nerozeznání od původních originálů.
Spotřební svítidla ze sériové tovární výroby mnohdy narušují estetický dojem, jež budova zanechává v návštěvnících. Robers je dokonalost v každičkém detailu. Svítidla Robers lze opatřit led žárovkami, které jsou bezpečné a odpovídají současným požadavkům a normám.


Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov Robers - osvětlení historických budov

Zpět na hlavní výpis

HOLAS Lighting, s.r.o., Dr. Janského 953, 252 28 Černošice, E-mail: info@holas-lighting.cz, GSM: +420 774 700 078
HOME ROBERS
LED zahrada

Created by © 2019 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign