logotyp

NABÍDKA ROBERS

Vnitřní osvětlení - luxusní interiérové osvětlení Robers

Vnitřní osvětlení - luxusní interiérové osvětlení Robers Od roku 1964 vyrábíme vysoce kvalitní svítidla v našem rodinném podniku v Südlohn v Německu. Značka Robers symbolizuje tradici, hodnotu a nadčasový design.
Vývoj a výroba se nacházejí pod jednou střechou v našem závodě v Südlohn.

Vítejte ve světě Robers.
Luxusní ručně kovaná svítidla Robers přináší ten největší luxus, jaký si ve světě světel a dekorací dokážete představit. Nabízí se Vám dávná tradice, nadčasová elegance a kvalitní materiály, které přetrvají i několik generací.

Interiérová svítidla Robers jsou ručně vyráběna na zakázku z časem prověřených materiálů jako je kov a sklo. Splňují evropské normy, německá kvalita zpracování je patrná v každém detailu. Chcete - li si objednat světla Robers, neváhejte nás kontaktovat.
Robers jsou světla plná luxusu, jež se vám trefí do vkusu. ...

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení Venkovní stojací kovaná svítidla Robers

Venkovní svítidla Robers představují tradici ručně tepaného osvětlení pro soukromé zahrady, veřejná prostranství, zámecké parky a okolí historických budov. Jejich patina či antik provedení dodávají venkovnímu prostoru jedinečný styl romantických zahrad. Kromě zobrazených kusů je v nabídce mnoho stylů a typů kovaných luceren, včetně možnosti objednat si světlo ke konkrétní nemovitosti přímo na zakázku. Originál a tradice - to je Robers!

Venkovní závěsná kovaná svítidla a lucerny Robers

Venkovní závěsná svítidla Robers jsou vhodná i jako stylový doplněk restaurací, zahradních teras, nádvoří a podloubí. Pro altány a pergoly jsou svítidla skvělou volbou díky souznění tepaného kovu s přírodním materiálem altánů a pergol. ...

Osvětlení veřejných prostranství

Osvětlení veřejných prostranství Svítidla Robers nabízejí řadu pro všechny milovníky moderního designu.
Připravte se na pořádnou dávku skla a kovu! Ručně kované, originální zpracování svítidel Robers pro komerční sféru a veřejná prostranství, stejně jako pro obdivovatele moderního designu v industriálním stylu v rámci soukromých zahrad a interiérů, osvětlení v loftových bytech a rezidencích.

Vysoce kvalitní LED žárovky v teplé bílé barvě. Čistý design inspirovaný starou industriální kulturou v pojetí moderního osvětlení.

Svítidla Robers jsou zpracována z masivního materiálu, na kterém neuvidíte žádné plasty nebo jiné náhražky. Je možné vyrobit svítidlo na zakázku dle přiložené fotografie nebo jednoduchého nákresu, nebo katalogová svítidla dále upravit dle vašich požadavků.

Díky originalitě zpracování tradičními postupy při dodržení ...

Osvětlení veřejných a historických budov

Osvětlení veřejných a historických budov Osvětlení veřejných a historických budov by mělo být nejen funkční a praktické, ale také reprezentativní. Osvětlení Robers je nadčasovou variantou pro moderní veřejné budovy i starší budovy s historickou hodnotou. Rozsviťte zámky, hrady, radniční budovy, a muzea stylovými závěsnými světly Robers.

Nástěnná ručně kovaná svítidla Robers mohou lemovat zdi a rozsvěcovat chodby historických budov, v nichž by klasická moderní svítidla působila jako kýč. Robers je tradiční značka, kterou ocení současné i budoucí generace. Objednejte si luxusní světla Robers.

Každá země se pyšní řadou historických objektů. Originály dobových světel zámeckých sídel, hradů a pevností se však dochovali v omezeném množství. Původní svítidla jsou mnohdy poškozena, či nesplňují nové bezpečnostní normy. Svítidla Robers lze zhotovit v původním designu, kvalita materiálu a poctivé ...

Interiérové lampy v industriálním stylu

Interiérové lampy v industriálním stylu Patříte k těm, jež milují industriální styl a obdivují honosné industriální lampy v ulicích? Moderní design, souznění tepaného kovu a skla, tradice i nadčasovost - to jsou přednosti interiérového osvětlení v industriálním stylu. Vysoce kvalitní LED žárovky zajistí příjemně laděné osvětlení, nezatěžující přírodu. Honosné lustry, zdobící rozlehlá sídla, loftové byty a prostorné rezidence, tiše osvětlují místnosti a stávají se jejich dominantou. Každý kousek je jedinečný originál, jehož hodnota zůstává zachována i po mnoha letech. Váš unikátní industriální lustr obdivuje každá návštěva. Jedinečnost, netuctovost, kvalita  a smysl pro detail dělá z Robers ikonu mezi luxusními svítidly.

Koně a osvětlení stájí

Koně a osvětlení stájí Osvětlení stájí a jízdáren stylovou řadou od Robers

Venkovní lampy s podstavcem značky Robers jsou skvělé především k montáži na sloupky, zídky a kamenné podstavce. Lampy můžete vhodně kombinovat, protože k většině typů sloupkových nebo závěsných lamp najdete v naší nabídce lampu s podstavcem ve shodném stylu provedení. Zde si můžete objednat luxusní světla Robers do stájí a jízdáren, ke koňským ohradám a výběhům.

Komě svítidel si můžete objednat nadčasové doplňky do koňských stájí - stojany či pojízdné vozíky na sedla, kovaná ...

Kované doplňky Robers, které přetrvají věky

Kované doplňky Robers, které přetrvají věky Kromě luxusních kovaných světel přináší značka Robers také celou řadu stylových ručně kovaných doplňků, které lze objednat na zakázku. Vybrané stylové doplňky jsou pokovány žáruvzdornými materiály a jsou odolné vůči extrémním teplotám.

V nabídce Robers naleznete kované interiérové stoly a malé příruční stolky. K okolí domu, na terasu či zahradu si můžete opatřit stylový zahradní nábytkem s kovovými prvky, schodiště se mohou honosit luxusním zábradlím, jež předčasně nepodléhá korozi. U grilování vám poslouží ohniště z kovu. Dům může elegantně zdobit domovní číslo i schránka na ...

Výroba osvětlení Robers na zakázku

Výroba osvětlení Robers na zakázku Pro zakázkovou výrobu kovaného osvětlení Robers nás prosím kontaktujte.
Je možné vyrobit svítidlo na zakázku dle přiložené fotografie nebo jednoduchého nákresu, případně katalogová svítidla dále upravit dle vašich požadavků.

Díky originalitě zpracování tradičními postupy při dodržení všech evropských norem, jsou lampy Robers instalovány do veřejných prostor poblíž historických objektů, do parků nebo k hradům a zámkům. Stylové pouliční lampy, osvětlení pro obce a města, lucerny a designové venkovní osvětlení realizujte od ...

Vzorník barev - Robers

Vzorník barevných úprav
HOLAS Lighting, s.r.o., Dr. Janského 953, 252 28 Černošice, E-mail: info@holas-lighting.cz, GSM: +420 774 700 078
HOME ROBERS
LED zahrada

Created by © 2019 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign