logotyp
Login
interiérové osvětlení Robers - industriální design
2 - (4)
interiérové osvětlení Robers - industriální design

Interiérové lampy v industriálním stylu

Interiérové lampy v industriálním stylu

Patříte k těm, jež milují industriální styl a obdivují honosné industriální lampy v ulicích? Moderní design, souznění tepaného kovu a skla, tradice i nadčasovost - to jsou přednosti interiérového osvětlení v industriálním stylu. Vysoce kvalitní LED žárovky zajistí příjemně laděné osvětlení, nezatěžující přírodu. Honosné lustry, zdobící rozlehlá sídla, loftové byty a prostorné rezidence, tiše osvětlují místnosti a stávají se jejich dominantou. Každý kousek je jedinečný originál, jehož hodnota zůstává zachována i po mnoha letech. Váš unikátní industriální lustr obdivuje každá návštěva. Jedinečnost, netuctovost, kvalita  a smysl pro detail dělá z Robers ikonu mezi luxusními svítidly.

Interiérové industriální stojací lampy a stolní lampičky, po kterých sáhnete při čtení vaší oblíbené knihy. Menší lampy v industriálním designu jsou stylovým doplňkem obývacích pokojů, knihoven či pracoven.


interiérové osvětlení Robers - industriální design interiérové osvětlení Robers - industriální design interiérové osvětlení Robers - industriální design interiérové osvětlení Robers - industriální design

Zpět na hlavní výpis

HOLAS Lighting, s.r.o., Dr. Janského 953, 252 28 Černošice, E-mail: info@holas-lighting.cz, GSM: +420 774 700 078
HOME ROBERS
LED zahrada

Created by © 2019 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign