Login

Vnitřní osvětlení - luxusní interiérové osvětlení Robers

Vnitřní osvětlení - luxusní interiérové osvětlení RobersOd roku 1964 vyrábíme vysoce kvalitní svítidla v našem rodinném podniku v Südlohn v Německu. Značka Robers symbolizuje tradici, hodnotu a nadčasový design.
Vývoj a výroba se nacházejí pod jednou střechou v našem závodě v Südlohn.

Vítejte ve světě Robers.
Luxusní ručně kovaná svítidla Robers přináší ten největší luxus, jaký si ve světě světel a dekorací dokážete představit. Nabízí se Vám dávná tradice, nadčasová elegance a kvalitní materiály, které přetrvají i několik generací.

Interiérová svítidla Robers jsou ručně vyráběna na zakázku z časem prověřených materiálů jako je kov a sklo. Splňují evropské normy, německá kvalita zpracování je patrná v každém detailu. Chcete - li si objednat světla Robers, neváhejte nás kontaktovat.

Robers jsou světla plná luxusu, jež se vám trefí do vkusu.

interiérové osvětlení Robers - HL2331interiérové osvětlení Robers - HL2349interiérové osvětlení Robers interiérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robersinteriérové osvětlení Robers - HL2417interiérové osvětlení Robers - HL2591interiérové osvětlení Robers

Zpět na hlavní výpis

HOLAS Lighting, s.r.o., Dr. Janského 953, 252 28 Černošice, E-mail: info@holas-lighting.cz, GSM: +420 774 700 078
HOME ROBERS
LED zahrada

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign